Příběh Druida

VELKÝ TŘESK

Rok 2021, aneb velký třesk Druida. Vše začalo myšlenkou na střeše někde v Brně. Únava z práce a bolavé zuby z levných energydrinků nás vedlo k činům. Z vlastní potřeby jsme hledali alternativu, která nás povzbudí a současně nebudeme do těla dávat další éčka. Začala fáze experimentů v kuchyni doma. Zkoušeli jsme různé extrakty od guarany, kolových ořechů až po kořen baobabu a bavili se tím, jaké kombinace budou chuťově a svými účinky nejlepší. 

DRINK ÉČKO

V červnu roku 2021 jsme začali vyrábět nový drink pod názvem Éčko, které je přece bez éček, ale zato z matéčka. Lidé kolem nás drink přijali a všechno šlo nad očekávání dobře a v červnu roku 2021 jsme začali vyrábět Éčko s recepturou na bázi yerba maté, kolovníku a rozchodnice. Začaly se nabalovat zákazníci z řad kaváren, restaurací a taky firmy, co pro zaměstnance chtěli nabídnout něco netradičního. Do konce roku jsme měli desítky zákazníků.

Byznys se rozjížděl  a tak jsme se ocitli v roce 2022 na křižovatce, zda budeme nadále dělat drinky pro zábavu nebo jestli zařadíme vyšší otáčky.

REBRAND a COBRAND

Rozhodli jsme se nasadit tempo, zlepšit recepturu a přidat drink Druido pro gamery. V roce 2023 pak přinášíme rozšíření spolupráce pro firmy, kdy si každá firma může udělat vlastní drink pod naší záštitou.KDO ZA DRUIDEM STOJÍ?

Ondra

20letý ne-obyčejný kluk, který svůj první projekt založil již na střední škole a se kterým dostal svou první investici. Ve 13ti letech mu diagnostikovali epilepsii a k tomu se přidaly problémy v rodině. Všechno špatné je pro něco dobré, Ondra se zařekl, že vybuduje úspěšnou firmu a jde si za tím. Věří, že každý musí začít hlavně u sebe. Ondra je rád mezi lidmi a potkáte ho na akcích, kde je Druido.

Lukáš

Lukáš připravuje recepturu druida a zajišťuje výrobu. Jeho celoživotní vášní je zdravá výživa a sport. Svoji vášeň podtrhuje také jeho odborná způsobilost. 

Jarek

Jarek se vám vždy zavděčí, když ho pozvete na kvalitní čaj. A právě přes čaje se poznal s Ondrou a Lukášem, kteří mu představili svoji recepturu. Jarek tak neodolal chuti a zápalu dvou nadšenců, kteří chtějí světu přinášet zdravé řešení energetických nápojů a rozhodl se do jejich nápadu investovat. Nyní Jarek pomáhá s e-commerce, automatizací procesů, finančním řízením a mnoho dalšího, bez kterých se podnikání neobejde. 

Časté dotazy

Popisy produktů nebo služeb: Vyjádřete se stručně a výstižně o vašich produktech nebo službách, aby návštěvníci rychle pochopili, co nabízíte.


Co obsahují jednotlivé produkty za složení?

Druido Original (Obsah: Maté, kolovník lesklý a rozchodnice růžová, vitamín C a cukr a stevie) 

Druido Tropic/Maracuja (Obsah: Maté, kolovník lesklý a rozchodnice růžová,  vitamín C, cukr a stevie a Maracuja) 

Druido Ginger (Obsah: Maté, kolovník lesklý a rozchodnice růžová, vitamín C, cukr a stevie, zázvor) 


Jak často můžu Druido pít?

My ho pijeme 3x denně, ale co doporučujeme, tak je pít ho 2x denně 1x po ránu a 1x po obědě, kdy vám zajistí energii na celý den.


Proč se to jmenuje Druido?

Druido se to jmenuje, protože když jsme začínali, tak vše vařili sami a míchali nápoj v kotly jako Druidi a také proto, že Druidi umí dělat lektvary. 


Kde vás najdu?

Primárně nás najdete na našem e-shopu, kde si náš produkt můžete i předplatit na bázi, kterou si zvolíte (ZDE ODKAZ NA PŘEDPLATNÉ), poté dodáváme do firem, tudíž, pokud to ještě u vás nemáte, tak nám napište


Proč nejste v supermarketech?

V supermarketech nejsme z důvodu toho, že bychom ztratili poté veškerou kontrolu nad produktem a také nad tím nejcennějším a to kontaktem s vám zákazníky. 

Chceme dodávat exkluzivní produkt a proto se nehrneme do supermarketů.


Najdu vás někde v kavárnách?

V pár kavárách nás můžete najít, ale je to stejný model, moc do těchto spoluprací nechodíme, pokud není shoda na obou stranách.

Jaká je trvanlivost?

Trvanlivost produktu je 12 měsíců, ale u nás to nevydrží ani den :) 


Kde se produkt vyrábí?

Produkt vyrábíme v Prostějově v rámci pivovaru Axiom, kde máme celý servis a péči pod kontrolou.